Thursday, September 10, 2009

3megapixel

është një 5inch ekran shpejt.

Nuk është një kartë mini SD Slot kështu që ju mund të shikoni fotot apo të dëgjoni muzikë fotografitë tuaja në MP3player të instaluar në këtë njësi, si dhe. Ekziston edhe një 3megapixel kamera, që kështu të mund të përfitojnë nga telefonat me këtë HTC x77501. Ju nuk humb me GPS themeluar njësi, dhe ju do të findable.

Lidhës TV ju lejon të shikojnë tregon tuaja të preferuara në 5inch ekran, avantazh i HTC x77501, dhe kjo jep një imazh shumë i qartë, pavarësisht nga ajo që ju lexoni mbi të.

Software Installed

Softuer që vjen preinstalled më HTC Advantage x77501 është Mobile Suite Microsoft Office, Internet Explorer, Media Player, Push drejtpërdrejtë mail, MSN Messenger, në mesin e programeve tjera.

I really liked se kjo ishte një version të plotë të Suite Microsoft Office Mobile në të, kjo ju mundëson për të punuar në lëvizje, me të gjitha programet që keni përdorur për të si Word, Excel, Power Point dhe Access.

Ajo gjithashtu përfshin pajisje të nevojshme si ngarkuesin e udhëtimit, kabllor sync, Nice kufje me mikrofon bashkangjitur, përdorni majë shkruese kështu që ju nuk keni nevojë për atë, dhe jetë të gjatë shërbimi, që shkon një kohë të gjatë akuzuar. Kjo do t'ju lejojë të punojnë për kudo që të gjeni veten.

Pluses dhe minuses:

Vetmja gjë që mund të japin disa përdoruesve të japin një mali tastierë lëvizshëm. Kjo keyboard duket shumë e ngjashme me një që ju përdorni me kompjuterin tuaj, përveç kësaj, ajo është e vogël me çelësat e vogël, të rriturit me madhësinë e gishtave mund të ketë në çdo kohë, duke përdorur vështirë, por me një majë shkruese shtesë, ju do të fillojnë të punojnë ose të luajë .
Gjëja e fundit në faqe HTC Touch Dual Phone. HTC do të thotë Lartë Teknike Computer Corporation për ato prej jush që nuk e dinë. Ky telefon, definitivisht ka shumë tipare që do të pikut interesimin tuaj. Vetëm peshon rreth 120g, dhe ka një ekran TFT touch, si edhe Micro SD SA
kartën e kujtesës. Ekziston edhe mundësia e Bluetooth dhe ndërtuar në kamera, i cili është bërë një domosdoshmëri për telefonat më. Zakonisht standard litiumjon baterive 1120 janë të përfshira gjithashtu.

Funksion projektimit lëvizshëm tastierës është gjithashtu shumë e bukur që në telefonin tuaj. Ekranit është shumë më e vogël se telefonat më, por që e mori atë se si aq kompakt. Ka edhe një opsion i mirë shtesë në një pozicion për të parë Slideshow në ekran. Gjithashtu me prekjen e një gisht, ju mund të shfletoj internet dhe për të dërguar mesazhe. Ka disa tipare kryesore të këtij telefon, që e bën me të vërtetë qëndron jashtë. 127 غرام. كما أنها تمتلك 65K لون TFT تعمل باللمس مع وضوح مذهلة تبلغ 240 × 320 بكسل. الذاكرة مع P3600 نفسه هو 64MB ذاكرة الوصول العشوائي و128MB المضغوط. المتكاملة 2 ميغابيكسل ذكي بما فيه الكفاية لإنتاج بعض الصور والفيديو حقا باردة. هتك P3300 يعمل على الطبل المستكشف 6 البرمجيات ويأتي مع جهاز الاستقبال المدمج في تحديد المواقع. MP3/AAC لاعب ، وراديو ، والجيب في مكتب (وورد ، إكسل ، آوتلوك) ، مذكرة صوتية ، الواب 2.0/xHTML ، هتمل (PocketIE) ، والشبكات اللاسلكية ، وحافة الفقر بغانا ، [أوسب] ، مع بلوتوث A2DP ، مايكرو فتحة ، الخ. غيرها من السمات البارزة لهذه البطاقة في الجهاز.

Ito PocketPC ay dumating na may isang standard na LiIon 1,340 Mah baterya, at maaari suporta hanggang 7 oras 30 minuto makipagusap ng oras at higit sa 420 na oras habang hindi ginagamit, na higit sa 2 linggo!

Kung ikaw ay bumili ito sa Dream, gusto kong iminumungkahi kang bumili ng isang ito, ito ay mas mahusay na mga detalye tulad ng mga baterya, mas ROM sa tindahan ng iyong data at ito ay pansindi ng sigarilyo (kahit na isang maliit na bit makapal). H diyan ay opisyal na walang impormasyon na makukuha sa ngayon ngunit ito ay tinatayang na HTC Leo ay dumating sa merkado sa lalong madaling panahon sa katapusan taon na sa Oktubre. Ang halaga ng mga ito ng mga bagong gadget mula sa HTC pa rin ang hindi kilala ngunit ito ay para sa mga sigurado na ang bagong produkto mula sa mga nangungunang kumpanya ay
mamahalin. Leoay isang bagong modelo ng HTC mula sa mga katangian ng dalawa screen at ito ay responsable para sa releasing ng takip sa shots maniktik. Ito ay isang bagong telepono na kung saan ay hindi lamang ayon sa moda datapuwa't din ay tunay mabuti at modernong mga katangian.

Am vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.ro



ngarkuar



Për tifozët e Pocket PC, HTC Touch Cruise është një shtesë e mirëpritur dhe rinovimin e familjes së HTC Touch. HTC Touch Cruise është me të vërtetë DoItAll pajisje dhe mund të quhet sukses i jashtëzakonshëm phone.After Smart TyTN, HTC ka lëshuar një tjetër më të mirë P4350 HTC krijimi i tij është i ngarkuar me karakteristika të madh. Ajo gjithashtu paraqiti një ide rrëshqitje në tastierë HTC P4350, që e bën atë një mitik PDA favorshëm për përdorim zyrtar dhe publik.

HTC P4350 është më shumë se një telefon celular. Me lehtësi email sinkronizuara Outlook dhe Microsoft Windows Mobile5.0 Push drejtpërdrejtë, përdoruesve të gëzojnë liri të plotë për të qëndruar i lidhur me familjen dhe miqtë, dhe përditësime zyrtare. Ai gjithashtu ka
me Pocket MSN, përmes të cilit përdoruesit mund të qëndrojnë të lidhura dhe të dërgoni dhe të merrni mesazhe përmes Hotmail dhe MSN Messenger.

Njerëzit kanë ëndërruar gjithmonë për një të gjithanënjë Gadgets me të cilën ata mund të kryejnë punën e tyre të përditshme. Sot telefonat celularë kanë shumë të bëhetdetyrat me teknologjitë më shumë dhe më inovativ në të ngulitet. Me ndihmën e telefonave celularë në gjendje të imazhe, të luajë muzikë dhe video, internet dhe të dërgoni dhe të merrni postë, barra e shumta Gadgets në rrugë nuk ka më të nevojshme. Edhe udhëtarët e biznesit janë të lumtur që të ketë një pajisje miniaturë, si HTC P4350, e cila gjithashtu i lejon përdoruesit të menaxhojnë dokumente si Word, Excel dhe PowerPoint dokumentet mbi te. Pra redaktimi në HTC P4350, e cila është një tastierë rrëshqitje e bën redaktimi luan një fëmijë.

Dhe argëtim? Ju nuk keni nevojë për t'u shqetësuar për muzikë. Nëse ju doni që të freskoj mendjen tuaj, vetëm kaloni në Windows Media Player në HTC P4350, dhe gëzojnë të madhe cilësisë muzikë dhe video. Telefon stereo Bluetooth, ofron cilësi më të mirë të shëndoshë. T vuri në dukje se 2,8 madhe "ekran HTC P4350 e bën atë një vegël rëndësishëm që lejon përdoruesit e hapësirë të mjaftueshme për shikuesit me qartësi dhe shfletoni Web qetë. Kjo pakta dhe kompakt Quadband PDA telefon HTC P4350 mund të ofrojnë përdoruesve me të gjitha shërbimet pritet
nga vegël mini. Tifozët e foto ju mund të përdorni ndërtuar në 2.0megapixel kamera në HTC P4350 për të marrë fotografitë e bukur dhe video të regjistruar me precizitet të madh dhe cilësi të lartë. Nga GPRS, EDGE, WiFi në kamera, përdoruesit nuk janë të gjitha në gishta. Çfarë përdoruesit duhet të thërrasë një telefon mbresëlënës? Ky telefon ishte quajtur fillimisht inovative Herald e krijuesit të tij është vetëm mbi të gjithë bashkëkohësit e tij, si TMobile Vario ose Orange SPV M3100.
HTC ardhur me një kompjuter portativ, telefon (HTC Shift) për të merrni më shumë informacion në lidhje me këtë hansets.HTC Touch krijuar një shumë tërbim rishikimeve në treg telefonin celular dhe të inkurajojë prodhuesit të dalë me një variant interesant i HTC Touch. Ajo quhet HTC Touch dy herë. Nuk janë përdorues të shumtë, të cilët vazhdojnë të ankohen në një kontakt të plotëinterface ekran, pasi jo të gjitha
janë të kënaqur me përdorimin e ndërfaqes prekur ekranin në një telefon celular. Ndër të gjithë zhurma e fortë vjen HTC Touch. Telefoni celular, i cili di çdo gjë. Ajo është e përkryer për të gjithë ata që i pëlqen një ndërfaqe ekran kontakt, dhe kush nuk është. Le të përpiqemi për të kuptuar këtë pajisje për të kuptuar në një mënyrë më të mirë!

HTC Touch Double vjen me një tastierë, dhe pjesa tjetër është e njëjtë si HTC Touch origjinale. Kështu, ai është i përshtatshëm për përdoruesit për të përdorur ekran të prekurit, e cila vjen me një ndërfaqe të përdoruesit TouchFLO, që do të lejonte ata që të vjedh pajisje gjithë me një majë e gishtit të thjeshtë. Përndryshe, ju mund të përdorni tastierën e plotë të saj, e cila vjen në dy dizajne të ndryshme. Njëra është konvencional 12 layout kryesore dhe 20 të tjera të dizajnit kryesore. Dhe 20tastiera është e mishëruar në tastierë QWERTY dizajn dhe është kështu i ngjashëm me pajisjet RIM Blackberry. Lidhjet e pajisjes është mundësuar me karakteristika si 3.5G, HSDPA, dhe frekuencave GSM 2100 MHz. Pra, përdoruesi nuk ka nevojë për t'u shqetësuar rreth lidh privat.

Mjete Web dhe shfletimin efeatures mail janë gjithashtu të mundshme përmes kësaj pajisje është çuditërisht i shpejtë shpejtësia, prandaj, ky telefon celular lehtë mund të mbajnë veten të lidhur me botën. HTC Touch, pra, një nga këto mjete se kryeministri ju jep një lidhje të shkëlqyera nëpërmjet saj. Kështu, HTC Touch është një nga pajisjet mobile kryesore, e cila nuk pajisur vetëm me mundësitë më të mira, por ajo gjithashtu duhet të fitojë zemrat e përdoruesve të telefonave mobil! Merrni më shumë informacion dhe specifikat e HTC Advantage telefon HTC x77501 është trefishuar kënaqësi, ai ofron pronarë të telefonave mobil, WiFi qasje, Windows Mobile pajisur me gjashtë kompjuterë laptopë, dhe më shumë të gjithë në një produkt kompakt i përshtatshëm. Është si një PDA, telefon celular dhe kompjuter portativ me një person, i cili bën unik. Nuk ka nevojë për të blerë këto
tre produktet e vete, nëse ky kombinim është në dispozicion.

Features:

HTC Advantage x77501 ka një listë shumë e mirë e specifikimeve, ka 8 GB hard drive, dhe 624 MHz processor në mënyrë që të mund të ruajë shumë të dhënave, dhe ky


Of course na ito ay hindi maaaring hindi maintindihan ang koneksyon sa internet at ito ay isang negosyo ng telepono ng tao ito ay hindi kawalan ang functionality na ito, sanggol na ito ay dumating sa isang Class 10 GPRS koneksyon, WiFi b / g suporta at Class 10 gilid kung saan makakakuha ka ng isang 236.8kbps koneksyon.

Ito lumapit kumuha Bluetooth v2.0 suporta at kahit na sumusuporta sa A2DP (Advanced Audio Distribution Profile) para sa headset support. Telepono na ito lumapit kumuha ang buksan ang pinagmulan, lahatngbagong Android OS, na kung saan ay nagpapatakbo ng ganap na ganap sa Qualcomm MSM 528MHz CPU na ang telepono na ito ay dumating sa.

Telepono na ito ay may 3.15 MP kamera, tulad ng Dream HTC / TMobile G1. Maaaring tumagal ng mataas na resolution ng mga larawan.

Maaari kang maglaro musika o makapanood ng mga video para sa iyong libangan. Ito ay kahit may builtin GPS receiver, na kung saan ay isang cool at karaniwang bagay na ngayon .. laging alam kung saan ka pupunta, ng mga kurso na ito ay alisan ng tubig ang iyong batter, ngunit ito ay isang cool na tampok na kung ang plug mo ito
in sa isang layter sa USB adaptor, kaya ang baterya ay hindi alisan ng tubig sa lahat.

Am vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.ro



Touch


Karakteristikat tjera të rëndësishme përfshijnë kamerë HTC Touch 2 mega pixel, që të gjithë e klikimeve momentet tuaja të preferuara nëpërmjet tij me imazhin rezolutë cilësi të lartë. Me MP3player që mund të luajnë muzikë me cilësi më të mirë të shëndoshë, HTC Touch garanton se ju kurrë nuk do të humbni muzikë të zgjedhur të tyre. Kujtim Expandable e ky telefon mund të ruajë çdo sasi e informacionit në të. Paketim me pakicë, ajo vjen me 1 GB memorie në të, që është e mjaftueshme për të mbajtur një kujtim të mirë në të.

Zbuloni gëzimin e telefonisë celulare përmes HTC Touch, një pajisje me një ndryshim! A nuk ndalet bashing jep HTC Touch nga kundërshtari AFP fillim, HTC Touch anëtar i familjes i tretë HTC, HTC Touch Cruise. Nga design, HTC Touch Cruise, unë mendoj, HTC dha dorë nga përpjekja për të luajtur iPhone dhe vetëm bëjnë atë që bëjnë ata më të mira:
pajisje të plotë paketën Windows Mobile.

Plani

HTC Touch Cruise duket më shumë si një kompjuter tradicional HTC xhepi. Ka 2,8inch TFT LCD ekran me prekje e ekranit, pak më të madhe se zakonisht, buttons navigimit dhe shkurtesat e zakonshme menu. Ekziston edhe një kamerë VGA rregullt në panelin e parë, kështu që ju mund të marrë vetë portrete apo thirrjeve video.

Tiparet

Çfarë pëlqen më rreth HTC Touch Cruise që ajo pushoi të jetë një wannabe iPhone dhe vetëm për të vendosur veten e tij: një telefon me të vërtetë i zgjuar. HTC Touch Cruise ende përmban platformë Windows Mobile 6, në mënyrë që pronarët e mëparshëm të HTC Touch do të vazhdojë të ketë të njëjtën ndërfaqe, që do të thotë, TouchFLO ende nuk mund të krahasohet me ndërfaqen e përdoruesit iPhone. Megjithatë, në qoftë se ju nuk jeni në ndërfaqen e iPhone, ju do të pëlqen ajo që HTC Touch Cruise ofron. HTC Touch Cruise ka një lidhje 3G HSDPAkështu që në qoftë se keni ndërmend të përdorni HTC Touch Cruise me një lidhje pa tel që mbështet 3G, natyrisht që do të lërë iPhone në pluhur kur vjen puna për të shkarkuar dhe kohën Web browsing. Përveç lidhjes 3G/HSDPA, HTC Touch Cruise gjithashtu mbështet WiFi, Bluetooth dhe lidhje. Dhe ndryshe nga iPhone i cili mbështetet vetëm në Google Maps, HTC Touch Cruise ka ndërtuarin GPS receiver dhe TomTom software Navigation është i përfshirë kështu që ju gjithmonë mund të gjeni mënyra, edhe në qoftë se ju nuk keni një lidhje interneti. Një tjetër tipar i HTC Touch Cruise, është më mirë se iPhone është saj 3megapixel kamera me fokusim automatik, i cili ka aftësi video incizim, mirë, nëse ju mendoni rreth saj, çdo telefon celular me një kamera, ndoshta më mirë se iPhone iPhone është një telefon celular që unë e di që nuk ka mbështetjen e aftësive video incizim, unë nuk e di nëse Apple ka adresuar këtë çështje tashmë firmware update.Other tipare të dukshëm në HTC Touch Cruise është një integruar FM radio, slot microSD zgjerim, 256MB ROM dhe 128 MB DDR SDRAM. Ndërsa procesori më HTC Touch Cruise ende nuk mund të konkurrojë me iPhone (400 MHz Qualcomm më HTC Touch Cruise kundër ARM procesor 600 MHz
iPhone), 400 MHz ka bërë një standard më Pocket PC më sot dhe që të bëjë punën e saj. Unë vetëm uroj HTC do t'i jepte më shumë memorie për pajisjet e tyre se sa standardi 128 MB RAM në fund, ata mbledhur të gjitha këto funksione në pajisje, por i vogël 128 MB memorie nuk do të lejojë përdoruesve të drejtuar aplikacioneve të ndryshme dhe të gëzojnë plotësisht HTC Touch e tyre lundrim.

Përfundimit mendime


Ang HTC Magic ay sumusuporta sa lahat ng uri ng standard na audio format tulad ng mga polyphonic ringtones, mp3 file, wav ringtones at lahat ng iba pang karaniwang format ng mas mahusay at iba pang mga komersyal na cell phone na kadalasan ay sinusuportahan lamang ang maliliit at mababang kalidad ng ringtones, ito ay magbibigay sa iyo ng isang mas mahusay na karanasan playback habang nakikinig sa musika o ang isang tao tawag sa iyo. Katulad ng sa lahat ng iba pang mga komersyal na mga teleponong ito vibrates kaya hindi ka magkakaroon ng anumang problema sa hindi nakuha ang mga tawag, dahil ikaw ay hindi tamaan isa.

Ito ay may mga builtin memory microSD at kakayahan. Ang mga tindahan ng iba'tibang mga istatistika tungkol sa mga tawag na ikaw ay papasok, hindi nakuha at palabas. Ito ay isang panloob na 512Mb ROM at Internal 192Mb RAM, ikaw ay may posibilidad ng pagdagdag ng isang microSD card sa puwang upang madagdagan ang iyong imbakan laki.

Am vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.ro



is

1120 is ook ingesluit.

Sliding sleutelbord ontwerp is ook baie mooi eienskap te hê op jou selfoon. Die skerm is baie kleiner as die meeste selfone, maar dit is hoe hulle dit het so kompak. Daar is ook 'n mooi ekstra opsie in' n posisie om te kyk na die skyfievertoning op die skerm. Ook met die druk van 'n vinger, dan kan jy surf op die internet en stuur boodskappe. Daar is verskeie belangrike funksies van hierdie selfoon, wat dit regtig uitstaan maak. ga ana tjetër, HTC P3300 masa 108 x 58 x 16,8 mm dhe peshon 127 gram. Ajo gjithashtu ka një ekran TFT 65K ngjyra kontakt me një rezolutë mbresëlënëse 240 x 320 pixels. Memory me të njëjtën P3600 është 64MB RAM dhe ROM 128MB. Integruar kamera 2megapixel është i zgjuar e mjaftueshme për të prodhuar disa foto dhe video really cool. HTC P3300 punon në TomTom Navigator 6 software dhe vjen me një marrës ndërtuar në GPS. Lojtar MP3/AAC, FM radio, Pocket Office (Word, Excel, Outlook), memo zë, WAP 2.0/xHTML, HTML (PocketIE), WLAN, EDGE, GPRS, USB, Bluetooth me A2DP, slot microSD, etj Karakteristika të tjera të dukshëm të kartës në pajisje.

Dallimi kryesor midis HTC P3600 dhe HTC P3300 është se 3Glidhje. Ndërsa P3600 është një telefon celular 3G, P3300 nuk është funksion it.HTC fillimi i pajisjes së bashku me provë HTC Touch e re, një pajisje që ju lejon të tërhiqet dhe charms nga pamja dhe tipare. HTC shpikur një pajisje zgjuar dhe sexy me HTC Touch e cila është bërë shumë popullor me masat. HTC Touch mund të jetë i kënaqur
iPhone nga Apple, i cili nuk ka mbërritur ende në Mbretërinë e Bashkuar. Megjithatë, HTC Touch ka ardhur t'i bindë imagjinatën e përdoruesve dhe ajo ishte e suksesshme në përpjekjet e tij, po ashtu.

HTC Touch nuk ka tastierë, dhe kjo ndodh me të gjitha prekjeinterface ekran që është e mjaftueshme për ta bërë atë një propozim unik shitjen e telefonit celular. Ndërsa sa i përket ekranit, HTC Touch ka 2.8inch LCD Touch Screen që vjen me 65.000 ngjyra. Nëse ju jeni në kërkim të çelësave në këtë pajisje, ju do të gjeni vetëm tre çelësat për të HTC Touch, e përbërë nga një telefonatë, ul receptorin e telefonit dhe pad D për të lundruar në qoftë se ju nuk dëshironi të përdorni gishtat në kontakt pajisjen. Në ekranin e pajisjes lëshon Panorama 65.000 ngjyra ekran touch. sistemit operativ është Windows Mobile HTC Touch 6,0 dhe, prandaj, këtë smartphone mund të veprojë kompjuterin dhe e bën një operacion të qetë të phone.Apart celular touchscreen, ka ngjashmëri të tjera për iPhone Apple dhe HTC Touch si. dyja iPhone Apple dhe HTC Touch ka ndërtuar në WiFi, e cila i lejon përdoruesin të parë World Wide Web nëpërmjet saj. Përveç kësaj, ata të dy vijnë pa UTMS (3G) ose lidhje HSDPA. Dhe
Sigurisht, ekran touch interface është më e dukshme e të gjitha të tjera të ngjashme iPhone nga Apple. Teknologji TouchFLO "në HTC Touch lejon përdoruesit shpullë gishtat e tyre dhe për të operuar pajisje, e cila duket shumë elegant në këtë telefon celular. Ne dashuri e jashtme e pajisjes, sepse ata janë aq tërheqës për ndërgjegjësimin e përdoruesit të zakonshëm të telefonisë mobile. Ajo duket shumë elegant dhe elegant në të njëjtën kohë. Ndërsa pretendimeve HTC që përdoruesit nuk duhet të përdorin një majë shkruese është një pajisje si tastierë QWERTY në një telefon celular mund të operohet me lehtësi me gozhdë e telefonit celular. Megjithatë, ky rekomandim është që të kemi një majë shkruese, si të bëhet më i vështirë për të tipit me gishtat e tij, si ikona të vogla dhe përdorimin e mail nuk lejon të hyjë me lehtësi.

Duke folur për karakteristikat e tjera të HTC Touch, nje trepalëshe rrjet band e GSM, që vjen me lidhje të shkëlqyera u bë i mundur nga GPRS, EDGE, Bluetooth e WiFi të integruar. Zbuloni përvojën më të mirë përmes shfletuesit HTC Touch, të cilat do të lejojnë përdoruesit të shfletoj internet në një ritëm jashtëzakonisht të shpejtë. Përdorimi poashtu mund të shikoni të gjithë këtë me email nëpërmjet një telefoni celular. Marrë detyrën për të punuar së bashku me ju, në sajë të parë integruar dokument, i cili mund të hapur të gjitha dokumentet tuaja në Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint), edhe pse ajo. Kështu, kjo pajisje është e biznesit tuaj ideal telefonisë celulare, dhe mund t'ju shoqërojë në të gjithë udhëtimit tuaj të biznesit. Nuk ka asnjë sherr për laptop kaba me ju, në sajë të HTC Touch.

sa isa sa kulay (halos lahat), at ito ay payak na puti.

Ito ay lamang 11.7cm sa pamamagitan ng 5.5cm at ito ay 1.37cm makapal, kung ikukumpara sa iba pang mga PocketPCs makukuha sa merkado at ang HTC Dream ito ay isang maliit na bit na makapal, ngunit ito ay hindi na malakingmalaki at maaari madaling magkasya sa iyong bulsa, ang lamang ang down side ng mga ito, na bagaman ito ay masyadong makapal, ito ay hindi na magkaroon ng isang QWERTY keyboard, ngunit ay sumusuporta lamang sa screen sulatkamay pagkilala. Ito ay lamang 118.5g sa timbangin kung saan ay isang standard na napakaliit para timbangin PocketPCs ngayon.

Dumating sa isang 3.2inch, QVGA (320x480 resolution) TFT touch screen, na nagpapakita ng hanggang sa 65K kulay (standard para sa mga cell phone ngayon) at sa kanyang madaling mapamahalaan at gumana ng Operating System, ikaw ay tiyak na masisiyahan ang lamig touch screen.

Am vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.ro



dus

sa pagite maak oor 'n verbinding privaat nie.

Web en epos funksies is ook moontlik deur middel van hierdie toestel is 'n verrassend vinnige spoed, dus is hierdie selfoon maklik kan hou jouself in verband met die wêreld. HTC Touch, dus een van dié toestelle wat premier gee jou 'n uitstekende verbinding deur dit. Dus, HTC Touch is een van die mees toonaangewende mobiele toestelle, wat net nie toegerus met die beste geleenthede, maar dit het ook te wen die harte van die gebruikers van selfone! Kry meer inligting en spesifikasies van HTC selfoon HTC Touch x77501 is trippel die plesier, bied dit die eienaars van selfone, toegang WiFi, Windows Mobile met ses skootrekenaars voorsien, en nog baie meer alles in een gerieflike kompakte produk. Dit is soos 'n PDA, selfoon en laptop in een persoon, wat uniek maak. Daar is geen need to buy these
drie produkte apart, indien hierdie kombinasie beskikbaar is.

Funksies:

HTC Touch x77501 het 'n baie goeie lys van die spesifikasies, daar is 8 GBhardeskyf, en die 624 MHzverwerker, sodat dit baie data kan stoor, en dit is' n 5duimskerm vinnig.

Daar is 'n minikaart SD Slot sodat jy kan sien foto's of luister na jou musiek lêers in' n MP3speler geïnstalleer op hierdie eenheid as well. Daar is ook 'n 3Megapixel kamera sodat jy kan gebruik maak van selfone met hierdie HTC x77501. Jy verloor met die gevestigde eenhede GPS nooit, en jy sal ook vindbaar.

TVaansluiting kan jy jou gunsteling programme op die 5sienduimskerm, die voordeel van HTC x77501, en 'n baie duidelike beeld van hierdie wapen, ongeag van wat jy lees oor dit.

Geïnstalleerde sagteware

Die sagteware wat vooraf geïnstalleerde kom op die HTC Advantage x77501 is die Microsoft Office Mobile Suite, Internet Explorer Media Player directpos push, MSN Messenger, onder ander programme.

Ek het regtig gewild dat dit 'n volledige weergawe van Microsoft Office Mobile Suite oor dit was, dit laat jou toe om te werk aan die beweeg, met al die programme wat jy gebruik om soos Word, Excel, Power Point, en toegang.

Dit sluit ook die noodsaaklike bykomstighede soos reis lader, sync kabel, Nice headset met aangehegte mikrofoon, gebruik die pen sodat jy dit nie nodig het nie, en lang lewe, dat 'n lang laadtijd gaan. Dit sal jou toelaat om te werk vir waar jy vind jouself.

Plussen en minuses:

Die enigste ding is dat sommige gebruikers te verwissel sleutelbord berg sou gee. Hierdie sleutelbord lyk baie soortgelyk aan die een wat jy gebruik met jou rekenaar, benewens, is dit baie klein is met klein sleutels, mag volwassenes met die grootte van die vingers het op enige tyd, met behulp van die harde, maar met 'n ekstra stylus het, sal jy begin om te werk of speel .
Die laaste ding wat in die fone HTC Touch Dual Tel. HTC beteken High Tech Computer Corporation vir diegene van julle wat nie weet nie. Hierdie selfoon beslis het baie van die eienskappe wat sal jou belangstelling piek. Dit is slegs weeg ongeveer 120 gram en het 'n TFTtouchscreen, sowel as die SA Micro SD
geheugenkaart. Daar is ook die moontlikheid van Bluetoothen ingeboude kamera, wat het geword 'n noodsaaklikheid vir die meeste fone. Normale standaard litiumioonbattery
tan ng mga Pro at ang Diamond, tulad ng paghahambing na ito ay hindi maiwasan. Mukhang matalino, pareho ay malaki ngunit ang pagganap ng pera, ang Pro nanalo. Maaaring mangyari ang 288MB RAM ay nakatulong sa mga Pro sa pagganap nito kaparis sa 192MB ang Diamond. Gaya malayo gaya ang panloob na imbakan ay nababahala, ang Pro ay may 512MB capacity kaparis sa Diamond's napakalaki 4GB. Ang microSD card, na kung saan ay kulang na sa Diamond, maaaring gumawa ng up para sa kakulangan na ito. Ang Pro ay may 1,340 Mah LiIon baterya, habang ang Diamond ay lamang ng isang 900mAh isa. Calling gumagana nang maayos at video magpatakbo ng maayos. Kaya bukod sa ang Pro na bit ng isang makapal, ito tila tiyak na maging isang mas mahusay na pagpili sa Diamond.

Ang unlocked bersyon ng Pro ay hindi makatwirang pricey, na kung saan ang Sprint bersyon na ito ay medyo mas mura sa $ 330 para sa isang dalawang taon na lockin period. Kaya kung nais mo ng isang telepono na hindi lamang gumawa ng ulo turn, ngunit ito ay naghahatid din ng isang mahusay na pagganap, ang HTC Touch Pro ay maaaring ang isa para sa you.The HTC Magic ay opisyal na ipahayag sa Pebrero 2009 tulad ng Dream HTC at ito ay pinakawalan at dumating na makukuha ng publiko 3 buwan mamaya Mayo 2009.This ay isa sa pinakabago at pinakahanggang sa petsa PocketPCs magagamit sa ngayon. Ito ay hindi para sa picky mga tao, sapagkat ito lamang ay dumating

Am vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.ro



skepping



Vir die aanhangers van Pocket PC, HTC TyTN is 'n welkome aanvulling en die herstel van die familie van HTC Touch. HTC TyTN is werklik DoItAllapparaat, en kan die Smart phone.After fenomenale sukses TyTN, HTC is vry 'n ander van sy beste skepping HTC P4350 gelaai is met groot funksies. Dit het ook 'n skuiwende sleutelbord idee in die HTC P4350, wat maak dit' n fantastiese PDA gunstig vir die amptelike en openbare gebruik.

HTC P4350 is meer as net 'n selfoon. Met die gemak van gesynchroniseerde Outlook epos en Microsoft Windows Mobile5.0 Direct Push, gebruikers kan geniet volle vryheid om te bly verbind met familie en vriende, en die amptelike updates. Hy het ook
met Pocket MSN, wat gebruikers kan bly verbind en stuur en ontvang Kitsboodskap deur die Hotmail en MSN Messenger.

Mense het altyd gedroom van 'n allineengadgets wat hulle kan voer hulle daaglikse werk. Vandag selfone geword het multitasking met meer en meer innoverende tegnologie ingeskerp in Hom. Met die hulp van selfone staat van beelde, speel musiek en video's, internet en e pos stuur en ontvang, die las van verskeie gadgets op die pad nie langer nodig is. Selfs sake reisigers is gelukkig om 'n miniatuurapparaat, soos die HTC P4350, wat ook gebruikers in staat stel dokumente soos Word, Excel en Powerpoint dokumente op die pad te bestuur. So verander in die HTC P4350, wat 'n skuiwende sleutelbord maak redigering speel' n kind.

En vermaak? Jy hoef nie bekommerd te maak oor musiek nie. As jy wil verfris jou gedagtes, net oorskakel na Windows Media Player in die HTC P4350, en geniet goeie gehalte musiek en video's. Stereo Bluetoothtoestel, bied beter klank kwaliteit. T opgemerk dat die groot 2.8 "skerm HTC P4350 dit 'n indrukwekkende gadget waarmee gebruikers genoeg ruimte vir die kyker met duidelikheid en browse die web gemaklik maak. Hierdie skraal en kompakte Quadband PDA selfoon HTC P4350 kan gee gebruikers met al die dienste word verwag
van die minigadget. Aanhangers van die foto's wat jy kan gebruik maak van die ingeboude 2,0megapixelcamera in die HTC P4350 om pragtige foto's en videorekord met groot akkuraatheid en 'n hoë gehalte te neem. Van GPRS, EDGE, WiFi in die kamera, die gebruikers is nie almal op die vingers. Wat doen gebruikers hoef te roep 'n indrukwekkende selfoon? Hierdie innoverende selfoon was oorspronklik genoem die Herald van sy maker is net bo al sy tyd, soos TMobile Vario of Orange SPV M3100.
Htc gekom met 'n skootrekenaar, selfoon (HTC Shift +) vir meer inligting oor hierdie hansets.HTC Touch geskep het' n baie rave reviews op die selfoon mark en aan te moedig vervaardigers opkom met 'n interessante variant van HTC Touch. Dit word genoem die HTC Touch twee keer. Daar is baie gebruikers wat voortgaan om te kla oor 'n volledige touchscreen koppelvlak, aangesien nie alle
is gemaklik en met behulp van die touchscreen koppelvlak op 'n selfoon. Onder al die lawaai kom magtige HTC Touch. Selfoon, wie weet alles. Dit is ideaal vir enigeen wat graag 'n touch screen koppelvlak, en wat is nie. Laat weet Probeer om te verstaan toestel om te verstaan in 'n beter manier!

HTC Touch Double kom met 'n sleutelbord, en die res is dieselfde as die oorspronklike HTC Touch. Dus, is dit handig vir gebruikers om die gebruik van die touchscreen, wat kom met 'n gebruikerskoppelvlak van TouchFLO, wat hulle sal toelaat om die hele toestel met' n eenvoudige vingertip beroof. Anders, kan jy ten volle gebruik maak van sy sleutelbord, wat kom in twee verskillende ontwerpe. Een daarvan is die konvensionele 12 sleutel uitleg, en die ander 20 sleutel ontwerp. En die 20klavier is ingebed in die ontwerp QWERTY sleutelbord en is dus soortgelyk aan RIM BlackBerrytoestelle. Verbindings van die apparaat is moontlik gemaak met die funksies soos 3.5G, HSDPA, en 2100 MHzselfoonfrekwensies. Hulle het dus nie die gebruiker hoef nie bekommerd

Ang teksto ng mensahe sa iyong mga email ay animated at maaari kang sumagot sa mga mensahe sa pamamagitan lamang ng tapping sa kanila. Maaari mong gamitin ang Office Mobile word processing at pagtatanghal na software para sa iyong mga pangangailangan sa opisina, at kahit na zip ang iyong mga dokumento at ilakip ang mga ito sa mga email. Gamitin ang iyong daliri sa pitik sa pamamagitan ng mga file ng musika sa pamamagitan ng artist, album o genre, at makinig sa iyong mga paboritong musika. Maaari mo pang bantayan YouTube videos o makatanggap ng RSS feeds, kumuha ng litrato na may pinagsamasamang 3.2 megapixel camera o makinig sa FM. Maaari kang magdagdag ng mga larawan ng iyong mga kaibigan sa iyong listahan ng mga contact at ipitik sa kabila ng kanilang mga larawan o gripo sa kanila sa tawag.

Ang Diamond at ang Pro

Let's gumawa ng isang maikling paghahambing

Am vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.ro



danksy

panlabPour les fans de Pocket PC, HTC Touch Cru. Vind die beste leser ervaring deur middel van die HTC Touch, wat in staat sal stel om gebruikers van die internet surf in 'n baie vinnige tempo. Gebruik kan maak ook seker al hierdie deur epos via 'n selfoon. Jou kantoor te neem om saam te werk met jou, danksy die geïntegreerde visie van die dokument, wat al jou dokumente in Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint) kan oopmaak, hoewel dit. Dus, hierdie toestel is jou ideale selfoonbesigheid, en kan lei jy al jou besigheid te reis. Daar is geen moeite vir jou lywige laptop met jou, danksy die HTC Touch.

Ander belangrike kenmerke sluit in die HTC Touch camera 2 Megapixels, dat al die druk van jou gunsteling oomblikke deur dit met 'n hoë gehalte beeld resolusie. By MP3speler wat speel kan musiek in die beste klank gehalte, HTC Touch waarborg dat jy die musiek van hul keuse sal verloor nie. Uitbreidbaar geheue van die telefoon kan stoor, sal enige bedrag van die inligting wat dit bevat. Retail verpakking, dit kom met 1 GB geheue wat daarin is, dit is genoeg om 'n goeie geheue in it.

Vind die vreugde van mobiele telefonie, deur middel van die HTC Touch, 'n toestel met' n verskil! Moenie ophou bashing gee HTC Touch uit teenstander AFP, HTC begin van die derde familielid HTC Touch, HTC TyTN nie. Vanuit die ontwerp, HTC TyTN, dink ek, HTC gegee het om te probeer om te speel die iPhone en net doen wat hulle die beste doen:
volledige pakket Windows Mobile devices.

Ontwerp

HTC Touch Cruise lyk meer soos 'n tradisionele PC HTC sak. Daar is 2,8inch TFTLCDskerm met touchscreen, effens groter as gewoonlik, navigasieknoppies en die gewone spyskaart kortpaaie. Daar is ook 'n gereelde VGAcamera op die voorpaneel, sodat jy kan zelfportretten of videooproepe te neem.

Kenmerke

Wat ek die meeste oor HTC TyTN dat sy opgehou het om te wees 'n iPhone Wannabe en net besluit om dit self sê:' n werklik slimfoon. HTC TyTN nog steeds sluit Windows Mobile 6platform, sodat die vorige eienaars van die HTC Touch sal voortgaan om dieselfde koppelvlak, wat beteken het nie, TouchFLO nog steeds nie kan vergelyk met nie die gebruikerskoppelvlak iPhone's. As jy egter nie in die iPhone koppelvlak, sien jy hou van wat HTC TyTN bied. HTC Touch Cruise het 'n 3GHSDPAaansluiting, sodat as jy van plan om die HTC TyTN met' n wireless konneksie wat steun 3G, sal dit seker verlaat die iPhone in die stof wanneer dit kom by die aflaai tyd en die web te blaai. Bykomend tot aansluit 3G/HSDPA, HTC TyTN ondersteun ook WiFi en Bluetoothverbinding. En anders as die iPhone wat slegs berus op Google Maps, HTC TyTN het 'n ingeboude GPSontvanger en TomTom Navigatie software sodat ingesluit is, kan jy altyd maniere te vind om, selfs as jy' n internet verbinding het nie. 'N ander kenmerk van HTC TyTN, dit is beter as die iPhone, is die 3Megapixel camera met auto focus, wat videoopname vermoëns, sowel het, as jy daaroor dink, enige selfoon met' n kamera, waarskynlik beter as die iPhone iPhone is 'n selfoon wat ek weet dat geen videoopname vermoëns ondersteun nie, ek weet nie of die Apple het al hierdie probleem aangespreek firmware update.Other noemenswaardige kenmerke op die HTC TyTN nie is' n geïntegreerde FMradio, MicroSD uitbreiding slot, 256 ROM en 128 MB DDR SDRAM. Terwyl die verwerker op HTC TyTN nog steeds kan kompeteer met iPhones nie (Qualcomm 400 MHz op HTC TyTN teen die 600 MHzverwerker ARM
iPhone), het van 400 MHz geword van 'n standaard op die meeste Pocket PC vandag en dit doen sy werk. Ek wil net HTC, meer geheue sou gee om hul toerusting is as die standaard 128 MB RAM in die einde, het hulle almal van hierdie funksies op die toestel te versamel, maar die schamele 128 MB geheue sal gebruikers in staat stel om verskillende toepassings uitgevoer word en om ten volle hul HTC Touch geniet nie cruise.

Afsluiting van gedagtes
as na mga resulta ng mga katangian sa isang makabago, very maaasahan at mataas na teknolohikal na personal na komunikasyon sa aparato. Ang HTC S720 ay mahalagang isang minicomputer sa cellularkakayahan sa telepono. Ito ay isang
truetobuhay na halimbawa ng estadongangkomunikasyon sa sining technology.Now let's makita kung ano ang kahangahangang TouchFLO 3D teknolohiya maaari gawin. Interface na ito ay lubhang kasiyasiya at lubos na sumasangayon. Halos lahat ng bagay mula sa mga oras na ipinapakita sa iyong mga email na mensahe ay animated. Ang tahanan ng screen ay medyo kahangahanga, at sa paglipas ng panahon ay ipinapakita sa pamamagitan ng mga animated na mga numero ng
tiklop na malayo upang ipakita ang sunodsunod na numero. Maaari mong tingnan ang iyong mga tawag ng kasaysayan, hindi nakuha ng mga tawag, mga paalala at mga tipanan sa screen bahay. Hilahin ang keyboard at makikita ninyo ang mga shortcut para sa mga browser na Opera 9.5, email, bookmark, contact, SMS at memos makinis ipinapakita sa screen. Maaari mo gripo ang icon ng browser upang simulan ang pagbrowse. Navigate sa pamamagitan ng mga pahina ay maaaring madaling gawin sa pamamagitan ng panning at magzoom sa iyong mga daliri. Matiwas ang telepono sa kanyang tabi, at ang mga pagbabago sa display tanawin mode.

Am vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.ro



semblable

pagganap. ise est un complément bienvenu et la rénovation de la famille du HTC Touch. HTC Touch Cruise est vraiment DoItAll appareil et peut être appelé phone.After succès phénoménal Smart TyTN, HTC a publié un autre de ses meilleurs création HTC P4350 est chargée avec beaucoup de fonctionnalités. Elle a également introduit une 20clavier est un clavier QWERTY intégré dans la conception et est si semblable aux dispositifs de Blackberry de RIM. Connexions de l'appareil est alimenté avec des fonctions comme la 3.5G HSDPA et GSM 2100 MHz. Ainsi, l'utilisateur n'a pas besoin de s'inquiéter sur la

La seule chose qui pourrait donner à certains utilisateurs de monter un clavier amovible. Ce clavier ressemble beaucoup à celui que vous utilisez avec votre ordinateur, en outre, il est minuscule, avec des touches minuscules, des adultes avec la taille des doigts mai disposez à tout moment, en utilisant le dur, mais avec un stylet supplémentaire, vous commencerez à travailler ou à jouer .
La dernière chose que dans les téléphones HTC Touch Dual. HTC signifie High Tech Computer Corporation pour ceux d'entre vous qui ne connaissent pas. Ce téléphone a définitivement beaucoup de caractéristiques qui sera à son maximum votre intérêt. Il pèse seulement 120g et possède un écran tactile TFT, ainsi que la SA Micro SD
carte mémoire. Il ya aussi la possibilité de Bluetooth et intégré dans la caméra, qui est devenue une nécessité pour la plupart des téléphones. Habituel standard au lithiumion 1120 sont également inclus.

Fonction de conception de clavier coulissant est également très agréable d'avoir sur votre téléphone. L'écran est beaucoup plus petit que la plupart des téléphones, mais c'est comme ils l'ont obtenue si compact. Il ya aussi une option supplémentaire intéressante en mesure de regarder le diaporama sur l'écran. Également avec la simple pression d'un doigt, vous pouvez surfer sur Internet et envoyer des messages. Il ya plusieurs éléments clés de ce téléphone, ce qui en fait est véritablement exceptionnel. Aan die ander kant, HTC P3300 maatreëls 108 x 58 x 16,8 mm en weeg 127 gram. Hulle het ook 'n 65K kleure TFT touchscreen met' n indrukwekkende resolusie van 240 x 320 pixels. Geheue met dieselfde P3600 is 64MB RAM en 128MB Rom. Geïntegreerde 2megapixelcamera is slim genoeg om te produseer sommige really cool foto's en video. HTC P3300 werke op TomTom Navigator 6 sagteware en kom met 'n ingeboude GPSontvanger. MP3/AACspeler, FMradio, pocket office (Word, Excel, Outlook), voice memo, WAP 2.0/xHTML, HTML (PocketIE), WLAN, edge, gprs, USB, Bluetooth met A2DP, Microslot, ens Ander noemenswaardige kenmerke van die kaart in die masjien.

Die hoofverskil tussen HTC P3600 en HTC P3300 is dat die 3Gverbinding. Terwyl die P3600 is 'n 3Gselfoon, P3300 is nie die funksie it.HTC begin van die toetstoestel saam met die nuwe HTC Touch,' n toestel wat jou toelaat om te trek en die sjarme van die voorkoms en funksies. HTC uitgevind 'n slim en sexy toestel met die HTC Touch waar geword het baie populêr met die massas. HTC Touch kan tevrede wees
iPhone van Apple, wat nog nie gekom in die Verenigde Koninkryk. Tog het HTC Touch gekom om dinge in die guns van die verbeelding van die gebruikers en dit was suksesvol in sy pogings, as well.

HTC Touch het geen sleutelbord, en dit gebeur met al die touchscreen koppelvlak wat genoeg is om dit 'n unique selling proposition van die selfoon. As verwysing na die skerm, HTC Touch het 'n 2,8inch LCD touch screen wat gelewer word met 65000 kleure. As jy op soek is na die sleutels in hierdie apparaat, sal jy net drie sleutels vind om die HTC Touch, bestaande uit' n oproep, ophangen en die D vorentoe te opgevolg As jy nie wil hê jou vingers gebruik van die toestel aan te raak nie. Op die skerm van die toestel straal Panorama 65.000 kleure touchscreen. Die bedryfstelsel is die HTC Touch Windows Mobile 6,0, en daarom kan hierdie smartphone bedryf van die rekenaar en maak 'n gladde werking van die mobiele phone.Apart touchscreen, daar is ook ander ooreenkomste met die Apple iPhone en HTC Touch so goed. Beide Apple iPhone en HTC Touch het 'n ingeboude WiFi, wat die gebruiker toelaat om te sien hoe die World Wide Web deur dit. Daarbenewens is hulle albei kom sonder UTMS (3G) of HSDPA aansluit. En
Natuurlik, die touch screen koppelvlak is die mees sigbare van alle ander soortgelyke iPhone van Apple. Tegnologie TouchFLO "in die HTC Touch kan gebruikers Verfrisdoekjes hul vingers en die toestel, wat lyk baie elegant in hierdie selfoonbedryf. Ons is lief vir die buitekant van die toestel, omdat dit so 'n beroep op die bewussyn van die gewone selfoon gebruiker. Dit lyk baie elegante en stylvolle op dieselfde tyd. Terwyl HTC beweer dat die gebruikers nie nodig om 'n stylus te gebruik nie is' n toestel soos QWERTY sleutelbord op 'n selfoon kan maklik uitgevoer word met die pen van die selfoon. Maar hierdie aanbeveling is om 'n schrijfstift, aangesien dit steeds moeilik om te tik met sy vingers, soos die klein ikone en die gebruik van die pos nie toelaat om met gemak nie.

Praat oor ander aspekte van HTC Touch, 'n triband GSMnetwerk, wat kom met' n uitstekende verbinding is moontlik gemaak deur die GPRS, EDGE, Bluetooth en geïntegreerde WiFi

.

Ang S720 din sa bahay ng isang panlabas na Napapalawak Micro SD slot ng card na may 8GB kakayahan tumakbo. Mga file na nakaimbak sa isang SD card ay nilalaro sa pamamagitan ng Windows Media Player sa mga format ng file ng rar, jpeg, mp4 at mp3. Iba pang mga file format maipi sa S720 lamang sa pamamagitan ng pagdownload at iinstall ang isang ikatlongpartido na media player tulad ng TCPMP Core Player.

Ang panloob na hard drive kapasidad imbakan ng memorya ay 52 MB, ang Programa ng kapasidad ng memorya ay 48 MB. Ito ay may isang processor 400 MHz at 64 MB ng isagasa. Ang mga operating detalye ay sa pamamagitan ng walang ibig sabihin sa palabas, ngunit higit pa sa sapat na para sa operasyon at ganap na paggamit ng mga aparatong ito. Hard drive imbakan kapasidad ay maaaring dramatically nadagdagan ang adaptation ng isang 1, 2 o 8 GB micro SD card na maaaring madaling hold mas programa, ang mga larawan, video, at iba pa kaysa sa gusto ninyo realistically ba kailangan para gamitin sa ganitong uri ng device.The katangitangi ang panloob na mga function at mga kakayahan ng pinagsama sa cosmetically nakalulugod

Am vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.ro



dispositifs

masconnexion privée.

Navigation Web et efonctionnalités mail sont également possibles grâce à cet appareil est étonnamment rapide de vitesse, donc, ce téléphone mobile vous permet de garder facilement connecté avec le monde. HTC Touch, donc, un de ces dispositifs que le Premier vous donne une excellente connexion à travers elle. Ainsi, HTC Touch est un des dispositifs mobiles de premier plan, qui non seulement équipé des meilleures possibilités, mais elle a aussi pour gagner le coeur des utilisateurs de téléphones portables! Obtenez plus d'informations et spécifications du HTC HTC Advantage téléphone x77501 est le triple du plaisir, il offre aux propriétaires de téléphones mobiles, WiFi, Windows Mobile équipé de six ordinateurs portables, et plus encore en un seul produit compact et pratique. C'est comme un PDA, téléphone portable et ordinateur portable en une seule personne, qui rend unique. Il n'est pas nécessaire d'acheter ces
trois produits séparément, si cette combinaison est disponible.

Caractéristiques:

HTC Advantage x77501 a une liste très bien de cahier des charges, il ya 8 Go de disque dur, processeur de 624 MHz afin de pouvoir stocker beaucoup de données, et ceci est un écran de 5 pouces rapidement.

Il ya une carte mini SD slot pour vous permettre de visionner des photos ou écouter vos fichiers musicaux au format MP3Player doit être installé sur cet appareil aussi bien. Il ya aussi un 3megapixel camera afin que vous puissiez profiter des téléphones avec ce HTC x77501. Vous ne perdez jamais avec le GPS des unités établies, et vous aurez aussi trouvable.

Connecteur TV vous permet de regarder vos émissions préférées sur l'écran de 5 pouces, l'avantage de HTC x77501, ce qui donne une image très claire indépendamment de ce que vous lisez sur elle.

Logiciels installés

Le logiciel qui est préinstallé sur le HTC Advantage x77501 est la Suite Microsoft Office Mobile, Internet Explorer, Media Player, Push courrier direct, MSN Messenger, parmi d'autres programmes.

J'ai bien aimé qu'il s'agissait d'une version complète de Microsoft Office Mobile Suite à ce sujet, il vous permet de travailler sur le mouvement, avec tous les programmes que vous avez utilisé pour comme Word, Excel, Power Point et Access.

Il comprend également les accessoires nécessaires comme Chargeur de Voyage, câble de synchronisation, casque d'écoute avec microphone attaché Nice, utilisez le stylet pour que vous n'en avez pas besoin, et longue durée de vie, cela va de temps de chargement. Cela vous permettra de travailler partout où vous vous trouvez.

Avantages et inconvénients:
malaking RAM, na tila mayroon pinagbuting pagganap nito kaparis sa Diamond. Ang Touch Pro ay tumatakbo sa isang processor 528 MHz Qualcomm sa Windows Mobile 6.1. Kapag ito ay dumating sa pagkakakonek, ang data transfer at pangheograpiyang nabigasyon, ito ay isang buo ang dami ng mga teknolohiya at pagtapon nito, na kinabibilangan ng GPS, GPRS, patyo sa loobband GSM at UMTS, 7.2 Mbps HSDPA, HSUPA, Edge, triband CDMA at Bluetooth 2.0 sa EDR.

Tagapagmakinilya ay galak

Ang Pro ay slider ng form na kadahilanan at maaari mo ng slide ng isang maganda 5 buong hanay QWERTY keyboard na may isang hanay na nakaukol sa mga numero. Oo, TouchFLO magbibigay sa iyo ng uri sa virtual keyboard, ngunit ito ay masisiyahan ka ng slideout ng isang mas mahusay. Kung gawin mo ang isang pulutong ng pagtype, ikaw ay masisiyahan ang tampok na ito sa loob ng Diamond.All ng mga ito ay mga Windows Mobile 6 standard na mga tampok at lumapit preloaded mula sa mga tagagawa. Gayundin, may mga literal ng daandaang mga ikatlongpartidong aplikasyon Freeware na magagamit para sa pagdownload sa aparatong ito

Am vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.ro



Pocket

Ang labas Bidée clavier coulissant dans le HTC P4350, qui lui fait un fabuleux PDA favorable pour l'usage officiel et public.

HTC P4350 est plus qu'un simple téléphone mobile. Avec la pratique de l'email synchronisé Outlook et Microsoft Windows Mobile5.0 Direct Push, les utilisateurs ont toute liberté de rester connectés avec votre famille et amis, et mises à jour officielles. Il a également
avec Pocket MSN, grâce auquel les utilisateurs peuvent rester connectés, envoyer et recevoir des messages instantanés à travers les Hotmail et MSN Messenger.

Les gens ont toujours rêvé d'un toutenun des gadgets avec lesquels ils peuvent accomplir leur travail quotidien. Téléphones mobiles d'aujourd'hui sont multiples deviennenttâches avec des technologies de plus en plus innovants inculqué en lui. Avec l'aide de téléphones mobiles capables d'images, de jouer de la musique et la vidéo, Internet et envoyer et recevoir du courrier, la charge de multiples gadgets sur la route n'est plus nécessaire. Même les voyageurs d'affaires sont heureux d'avoir un appareil miniature, comme le HTC P4350, qui permet également aux utilisateurs de gérer des documents Word, Excel et PowerPoint sur le pouce. Donc, l'édition dans le HTC P4350, qui est un clavier coulissant rend l'édition joue un enfant.

Et du divertissement? Vous n'avez pas besoin de s'inquiéter sur la musique. Si vous voulez vous rafraîchir l'esprit, juste passer à Windows Media Player dans le HTC P4350, et profiter de la musique de grande qualité et de la vidéo. Phone Stéréo Bluetooth, offre une meilleure qualité sonore. T a noté que le grand écran 2.8 "HTC P4350 en fait un gadget impressionnant qui permet aux utilisateurs de suffisamment d'espace pour le spectateur avec clarté et de naviguer sur le Web confortablement. Ce mince et compact Quadband PDA Phone HTC P4350 peuvent fournir aux utilisateurs tous les services s'attendre
à partir du gadget mini. Les fans de photos, vous pouvez utiliser le builtin 2.0megapixel camera dans le HTC P4350 à prendre de belles photos et enregistrer des vidéos avec une grande précision et de haute qualité. De la technologie GPRS, EDGE, WiFi dans l'appareil, les utilisateurs ne sont pas tous sur les doigts. Qu'estce que les utilisateurs ont besoin d'appeler un téléphone impressionnant? Ce téléphone novateur a été à l'origine appelé le Herald de son créateur est juste au dessus de tous ses contemporains, comme TMobile Vario ou Orange SPV M3100.
HTC sont livrés avec un ordinateur portable, téléphone (HTC Shift) pour obtenir plus d'informations sur ce hansets.HTC Touch a suscité beaucoup de critiques élogieuses sur le marché de la téléphonie mobile et d'encourager les constructeurs trouver une variante intéressante du HTC Touch. Il est appelé le HTC Touch deux fois. Il ya beaucoup d'utilisateurs qui continuent de se plaindre sur un toucher pleininterface de l'écran, car tous les
sont à l'aise avec l'utilisation de l'interface à écran tactile sur un téléphone mobile. Parmi l'ensemble du bruit vient Mighty HTC Touch. Téléphone portable, qui sait tout. Il est parfait pour tous ceux qui aime une interface à écran tactile, et qui l'est pas. Essayons de comprendre ce dispositif afin de comprendre d'une manière mieux!

HTC Touch s'invite double avec un clavier, et le reste est le même que le HTC Touch original. Ainsi, il est commode pour les utilisateurs d'utiliser l'écran tactile, qui est livré avec une interface utilisateur de TouchFLO, ce qui leur permettrait de voler l'ensemble du dispositif avec un doigt simple. Sinon, vous pouvez faire plein usage de son clavier, qui se décline en deux modèles différents. L'une est la mise en page classique de 12 clés, et les 20 autres clés de la conception. Et le
agaman ang Pro ay hindi kakaunti ang Diamond, ang nararamdaman malaki na humawak at ito ay ganap na ganap pocketable. Ang hitsura ay pantaypantay pagpatay, sa pamamagitan ng malaki, flat 2.8 inch display at ang elegantly hubog panel button. Ang simula, wakas, sa bahay at bumalik buttons ay makikita sa isang ergonomically hubog harap panel na blends rin sa screen, at ang OK na pindutan sa gitna ng apat na paraan nabigasyon blends parepareho rin sa pangkalahatang makinis na matapos.
Ang Inside
Insides nito ay katulad na ng Diamond, maliban para sa isang
Am vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.roAm vazut multe ceasuri superbe pe www.topceas.ro